Xiaomi AX3000 kablosuz yönlendirici örgü WIFI VPN çift frekanslı 256MB 2.4G 5G tam Gigabit OFDMA tekrarlayıcı sinyal amplifikatör PPPoE.

Availability: In stock

US $65.66

Xiaomi AX3000 kablosuz yönlendirici örgü WIFI VPN çift frekanslı 256MB 2.4G 5G tam Gigabit OFDMA tekrarlayıcı sinyal amplifikatör PPPoE

Product Discription

Yönlendirici kurulum adımları

PC ayarını ve uygulama ayarını destekleyin ve ayarlar sayfasını ülkenizin diline değiştirebilirsiniz.

PC ayarları: lütfen Google chrome'u önceden indirin ve ardından http://192.168.31.1/adresini açın, bu, Xiaomi router'ın resmi ayar web sayfasıdır. Bunu, Google Chrome aracılığıyla ülkenizin diline çevirebilirsiniz: İngilizce, rusça, İspanyolca, vb.

APP ayarı: lütfen Xiaomi WiFi uygulamasını önceden indirin
1. Google Play veya APP store'da “Mi Wi-Fi” uygulamasını arayın ve indirin.
2. Yönlendirici güç ve Xiaomi yönlendirici bağlamak için WiFi (telefonda) açın
3. 1) bir Mi hesabı oluşturun ve hesabınızda oturum açın;
2) İşletme promosyonlarını takip edin, ağ hesabınızı ve şifrenizi girmek için "çevirmeli erişim" i tıklayın; (yönlendirici PPPOE protokolünü destekler)
3) “daha fazla seçenek” ye tıklayın, birincil baz istasyonunu tamamlayın (yeni bir ağ adı ve şifre ayarlayın).
4. Uygulamayı açın, WiFi ayarınızı tamamlayın.
* Bağlanamazsanız, lütfen endişelenmeyin, lütfen bize ulaşın, bağlantı videosu sağlayacağız

AX3000 yönlendirici ana özellikleri

Güçlü WiFi6, 3000M hızlı ağ
5G 160MHz yüksek bant genişliği
OFDMA verimli iletim
Bağlantıyı bırakmadan süper kararlı çalışma
Bağımsız ağ hızlandırma motoru
360 derece sinyal kapsama
4 bağımsız sinyal amplifikatörleri
Tüm evi kapsayan ağ ağı
256MB büyük bellek

Xiaomi AX3000 yönlendirici

Güçlü WiFi6, 3000M hızlı ağ

3000M kablosuz oranı

Yeni nesil WiFi 6 teknolojisini kullanarak, çift bantlı eşzamanlı kablosuz oran, ana Xiaomi ac1200'den % 2976 daha yüksek olan 155% mbps'ye kadar ve Internet hızı daha da hızlıdır.

5G 160MHz yüksek bant genişliği

5G frekans bandı, geleneksel 80MHz bant genişliğinden iki kat daha geniş olan 2x2 160 mhz'yi destekler ve teorik oran da iki katına çıkar, ve birden fazla cihaz bağlantısı da düzgün bir ağ hızına sahiptir.

OFDMA verimli iletim

OFDMA teknolojisi, birden fazla cihazın bir seferde tamamlanmasına izin verir ve birden fazla cihaz aynı anda çevrimiçi olur ve veriler de verimli bir şekilde iletilebilir. Düşük ağ gecikme süresi.

Yeni nesil Qualcomm çipleri

Bağlantıyı bırakmadan süper kararlı çalışma
Yeni tasarlanmış Qualcomm yönlendirici çip, NPU ve CPU, tacitly işbirliği, veri işleme kapasitesi ve çalışma verimliliği büyük ölçüde geliştirildi ve istikrarlı çalışma düşmeyecek.

Her zaman mükemmel performansı koruyun

Sirke siyah küp tasarımı
İyi ısı iletimi tasarımı, büyük kanal konveksiyonu ve büyük ısı emici, çip sıcaklığını etkili bir şekilde azaltabilir ve sistemi her zaman kararlı bir çalışma durumunda tutabilir.

4 gizli antenler

360 derece sinyal kapsama
Dahili dört yönlü yüksek kazançlı antenler, mantıksız anten yerleşiminin sinyali etkilemesini önlemek için. LDPC hata düzeltme algoritmasını destekleyin, böylece sinyal kapsama alanı daha geniştir ve iletim performansı daha güçlüdür.

Tüm evi kapsayan ağ ağı

Kesintisiz dolaşım ve daha fazla ücretsiz Internet erişimi. Xiaomi Mesh teknolojisi, birden fazla yönlendiricinin güçlü bir ağ ağı oluşturmasına izin verir. Yukarıdaki ve altındaki büyük bir daire veya birden fazla kat olsun, tüm evi süper güçlü ağ sinyalleri ile kaplayabilir.

Akıllı cihaz tek tıklama bağlantısı

Mi Home uygulaması, Internet ile donatılmış olmayan Xiaomi akıllı cihazlarını otomatik olarak bulur. Bir şifre girmenize gerek yoktur, hantal ayarlar yoktur ve yaşlı ve çocuklar tek bir tıklamayla internete kolayca erişebilirler.

Xiaomi cep telefonu özel hızlanma

Mi Router AX3000, Mi/Red mi cep telefonunuzu akıllıca tanımlayabilir, oyun sahnesinde sizin için özel hızlanma kanallarını açabilir, oyun gecikmelerini azaltabilir ve daha geniş bir oyun alanını fethedebilir.

Ambalaj listesi


220930960;

Related Product