Tenda MW6/MW3 örgü kablosuz Gigabit yönlendirici 11AC çift bant 2.4G/5.0GHz tüm ev Wifi kapsama sistemi için kablosuz köprü tekrar.

Availability: In stock

US $29.35

Tenda MW6/MW3 örgü kablosuz Gigabit yönlendirici 11AC çift bant 2.4G/5.0GHz tüm ev Wifi kapsama sistemi için kablosuz köprü tekrar

Product Discription

Not:

1. Çünkü perakende kutusu olmadan çin depo gemi, rastgele ambalaj olduğu gibi farklı SSID adı MW6/MW3-3PCS ve MW6/MW3-2PCS paket alabilirsiniz. Farklı SSID adı hakkında endişelenmeyin, örgü ağınıza ekleyebilir ve iyi çalışabilir. Herhangi bir sorunuz varsa hizmetimizle iletişime geçebilirsiniz.

2.Tenda MW6/MW3, VPN işlevini geçici olarak destekleyemiyor.

Ürüne genel bakış (MW3)

Tenda MW3, tüm ev WiFi kapsama alanının yanı sıra hızlı ve istikrarlı internet bağlantısının yanı sıra, 1200-100 ㎡ evler için tasarlanmış bir 300 Mbps çift bantlı dağıtım mesh WiFi sistemidir. 3 paket size 300 ㎡ WiFi aralığına kadar sağlar; 2 paket size 200 ㎡ WiFi aralığına kadar sağlar. IEEE 802.11v ve IEEE 802.11r dikişsiz dolaşım protokolleri ile uyumlu olan MW3, otomatik ağ optimizasyonu ve otomatik yönlendirme seçimini destekler ve daha kararlı ve esnek kablosuz ağın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Ana özellikleri

● To1167Mbps kadar çift bant hızı

● MU-MIMO teknolojisi, örgü teknolojisi

Ön yapılandırma ile kolay ve hızlı kurulum

● Tenda WiFi uygulaması ile yönetim

● IEEE 802.11v ve IEEE 802.11r dikişsiz dolaşım protokolleri ile uyumlu

Ürüne genel bakış (MW6)

Tenda Nova MW6 gerçek örgü teknolojisi ile güçlendirilmiştir, üç birim bir dizi güçlü Wi-Fi sinyalleri ile 6,000 metrekareye kadar ev kapsar. Sağlam bir kablosuz ağ sağlamak ve daha hızlı bir ev interneti en üst düzeye çıkarmak için akıllı otomatik yol seçim teknolojisi.

Ana özellikleri

● 6000 sq.ft kapsama alanı, Wi-Fi her yere bağlı

● Wave2 MU-MIMO + beamtechnology teknolojisi

● Sizi çevrimiçi tutmak için otomatik ağ optimizasyonu

Gecikme ücretsiz internet deneyimi için sorunsuz dolaşım

Akıllı evinizin merkezi

Not edildi

MW6 yönlendiricileri satıyoruz. MW6 bu ürünün model adıdır. Ürün logosunu "Mesh3" alırsanız, lütfen endişelenmeyin ve şüphe etmeyin. "Mesh3", mw6'deki bir cihazın kod adıdır. Mw6'yi temsil etmiyor. Tenda MW6 yönlendiricileri satıyoruz.

MW3 / MW6 karşılaştırması

Sss:

1. Uygun bir dönüşüm fişi var mı?

A: ülkenizde soket kullanımını karşılamak için ab/AU/UK eklentisini ekleyebiliriz.

2. Sipariş sonra ne kadar teslim süresi?

A: ürünümüzü satın aldığınızda, 48 saat içinde göndeririz.

3. Ürün nereden geliyor?

A: ürünlerimiz ve aksesuarlar TENDA yetkilisinden, lütfen satın aldığınızdan emin olun.

4. Ürün global sürümleri destekliyor mu?

A: ürünlerimiz ev ve ofis kullanımı için uygundur. İngilizce ayarlar arayüzünü destekler. (bazı ürünler rusça ve çoklu dilleri destekler)

5. Alıcılar gümrük vergisi ödemek zorunda mı?

A: alıcılar herhangi bir koşulda tüm vergi veya kdv (durumda) sorumludur.

6. Bir ürün I varsa ne olur?

A: bizimle irtibata önce negatif geribildirim bırakmayın lütfen. Sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağız. Sorun çözülmezse olumsuz geri bildirim gönderin.

Uyarı:

1. Sipariş verirken adres, telefon numarası, posta kodu ve tam adı (rus arkadaş tam adı olmalıdır) doğru olduğundan emin olun. Siparişi verdiyseniz ve imformasyonları düzeltmek istiyorsanız, lütfen siparişi iptal edin ve tekrar sipariş verin.
2. Ülkeler arasındaki zaman farkı nedeniyle, mesajı alır almaz cevap vereceğiz.
3. Bizim öğeler ile tabakalı iseniz, lütfen bize olumlu geribildirim bırakın.
4. Lütfen bizimle iletişime geçmeden önce olumsuz geribildirim bırakmayın. Sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağız. Sorun çözülmezse olumsuz geri bildirim gönderin.


232131043;

Related Product