Tenda AC23 AC2100 yönlendirici çift bant Gigabit 2.4G 5.0GHz VPN 2033Mbps kablosuz yönlendirici Wifi tekrarlayıcı ve 7 yüksek kazançlı antenler geniş.

Availability: In stock

US $47.89

Tenda AC23 AC2100 yönlendirici çift bant Gigabit 2.4G 5.0GHz VPN 2033Mbps kablosuz yönlendirici Wifi tekrarlayıcı ve 7 yüksek kazançlı antenler geniş

Product Discription

2021 teknoloji mani promosyon kodu

Rusya: SUN1500(12000₽-1500₽)
Rusya: SUN900 (7000,5-900,5)

Brezilya: TechOstenta (95 $-10 $)
Brezilya: TechLouco (199 $-23 $)

Fransa: 21TECH08 (60 €-8 €)
Fransa: 21TECH16 (120 €-16 €)

İspanya: 07ESTE06 (50 €-6 €)
İspanya: 07ESTE12 (100 €-12 €)
İspanya: 07ESTE18 (150 €-18 €)

Diğer ülkeler: TECH4 (35 $-4 $)
Diğer ülkeler: AETECH20 (180 $-20 $)

Not: miktar sınırlıdır ve kullanım süresi 26 temmuz'dan 28 temmuz'a kadardır. Siparişinizi dört gözle bekliyorum.

Ürüne genel bakış

Tenda AC23 çift gigabit çift bantlı AC2100, 200 metre ve üzeri fiber optik evlerin büyük aileleri için uygundur. Bağımsız sinyal geliştirme modülü, akıllı sinyal geliştirme teknolojisi, harici 7 * yüksek kazançlı anten 130, metrekarelik sinyal kapsama alanı üç duvardan geçebilir ve sinyal gücü ayarını destekleyebilir, özel kullanım ortamına göre.

Daha fazla ekipman, kablosuz sinyal girişim 2.4GHz kullanımı; 5GHz daha az ekipman kullanın, kanal saf girişim küçük, hızlı iletim hızı; AC23 802.11ac wave2 teknolojisini destekler, AC1900 'dan daha hızlı 2033 mbps'ye kadar çift bantlı eşzamanlı oran; 5GHz frekans bandı, 4K video gibi yüksek bant genişliği uygulamalarını karşılayan 1733Mbps kadar yüksektir.

Ana özellikleri

Üç duvarlı 130 metrekare kapsayan 7 * Enhanced gelişmiş antenler.

● Üç çip mimarisi, daha kararlı çok çekirdekli sürücü.

● IPv6 desteği, daha kısa gecikme ve daha yumuşak oyun.

● Beamsignal sinyal akıllı izleme teknolojisi.

● 2.4G & 5G sinyal geliştirme modülünü kullanır

Yönlendirici kurulum adımları

PC ayarlarını ve uygulama ayarlarını destekleyin, ayarlar sayfasını ülkenizin diline değiştirebilirsiniz

1. Bilgisayar ayarları: lütfen Google chrome'u önceden indirin ve açın http://192.168.0.1/ , bu Tenda router'ın resmi ayar sayfasıdır. Bunu, İngilizce, rusça, İspanyolca, vb. Gibi Google Chrome aracılığıyla ülkenizin diline çevirebilirsiniz, sadece ayarlamak için talimatları izleyin.

2. Uygulama ayarları: lütfen Tenda WiFi uygulamasını önceden indirin
1. Google play veya app store'da "Tenda Wi Fi" uygulamasını arayın ve indirin.
2. Tenda (WiFi) yönlendiriciyi ve telefon bağlantısını açın
1) bir Tenda hesabı oluşturun ve hesabınıza giriş yapın;
2) çalışmaya göre, ağ hesabınızı ve şifrenizi girmek için "çevirmeli erişim" e tıklayın; (yönlendirici PPPoE protokolünü destekler)
3) tamamlamak için "WiFi şifresi" ve "yeni şifre" i tıklayın.
4) uygulamayı açın ve WiFi ayarlarını tamamlayın.
* Bağlanayou, lütfen endişelenmeyin, lütfen bizimle iletişime geçin, bağlantı videosunu sağlayacağız

Çevrimiçi ücretsiz kurulum desteği.

5GHz frekans bandı, piyasadaki 3 yollu ve 3 yollu iletimle karşılaştırıldığında daha fazla iletim kanalı ve daha hızlı hız ile 4 yönlü kablosuz iletimi destekler (ac1900 gibi); ayrıca WiFi kapsama alanını etkili bir şekilde iyileştirmek için 4 yollu 5GHz WiFi sinyal süperpozisyonunu destekler.

WAVE2 4x4mu-mimo teknolojisini destekler ve yönlendirici aynı anda birden fazla cihazla iletişim kurabilir. 3x3 MU-MIMO WiFi ile karşılaştırıldığında, performans 1 / 3 ile geliştirilebilir ve birden fazla kişi için Internet erişimi hala pürüzsüz.

Ana çip yerleşik bir sinyal geliştirme modülüne sahiptir. Hem 2.4GHz hem de 5GHz kablosuz sinyal amplifikatörleri kullanır. WiFi, duvara nüfuz etmek ve daha fazla iletmek için daha güçlü bir yeteneğe sahiptir. Evin köşesinde bile büyük filmler görebilirsiniz.

7 6dbi yüksek kazançlı çok yönlü antenleri benimser. Sıradan 6 5dBi çift frekanslı yönlendiriciler ile karşılaştırıldığında, kapsama alanı % 20% artmıştır, bu, 130 metrekarelik büyük evlerin kapsamını karşılayabilir ve normal olarak üç duvardan geçtikten sonra internete bağlanabilir.

Tam Gigabit port tasarımı, fiber erişimini 1000mb (100MB / 200MB / 300MB / 500MB, vb.) içinde karşılamak için kabul edilir. Ve 1000mb içinde yüksek hızlı bant genişliğinin avantajlarına tam oyun verin.

Tek çip mimarisine, daha fazla malzemeye, daha hızlı ve daha kararlı işleme hızına kıyasla, 1GHz ana işlemci, 500MHz işlemci ve Ethernet veri işlemcisi, çok çekirdekli sürücü ile üç çip mimarisini kullanarak.

Geleneksel IPv4 protokolü yönlendiricisinin internete erişmek için adres dönüşümünden geçmesi gerekiyor; IPv6 protokolü çok miktarda IP adres alanına sahiptir, bu yüzden internete erişmek için adres dönüşümünden geçmesi gerekmez. Çevrimiçi cihaz ve sunucu arasındaki veri iletim süresini kısaltabilir, zaman gecikmesini kısaltabilir ve oyunu daha keyifli hale getirebilir.

Destek geniş bant hesabı şifre, otomatik geçiş fonksiyonu

Destek Beamforming

Destek çift frekans entegrasyonu

5g frekans bandının otomatik optimizasyonu

Destek sinyal gücü ayarı, bir daha duvar

Siyah ve beyaz listeyi destekleyin, net sürtünmeyi etkili bir şekilde önleyin

Not:

● Rahatsızlık için özür dileriz, yönlendiricimiz perakende kutusu içermez

● Tüm ürünlerimiz resmi olarak Tenda tarafından yazılmıştır. Tüm ürünler ve aksesuarlar farklı paketlerde aynıdır. Endişelenme.

● Bir perakende kutuya ihtiyacınız varsa, ek ücret eklemek için lütfen bizimle iletişime geçin

● Aynı zamanda, kabarcık kağıdımızın güçlü ve güvenli olacağından emin olabilirsiniz.

Sss:

1. Uygun bir dönüşüm fişi var mı?
A: ülkenizde soket kullanımını karşılamak için ab/AU/UK eklentisini ekleyebiliriz.

2. Sipariş sonra ne kadar teslim süresi?
A: ürünümüzü satın aldığınızda, 48 saat içinde göndeririz.

3. Ürün global sürümleri destekliyor mu?
A: ürünlerimiz ev ve ofis kullanımı için uygundur. İngilizce ayarlar arayüzünü destekler. (bazı ürünler rusça ve çoklu dilleri destekler)

4. Alıcılar gümrük vergisi ödemek zorunda mı?
A: alıcılar herhangi bir koşulda tüm vergi veya kdv (durumda) sorumludur.

5. Bir ürün I varsa ne olur?
A: bizimle irtibata önce negatif geribildirim bırakmayın lütfen. Sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağız. Sorun çözülmezse olumsuz geri bildirim gönderin.

1. Sipariş verirken adres, telefon numarası, posta kodu ve tam adı (rus arkadaş tam adı olmalıdır) doğru olduğundan emin olun. Siparişi verdiyseniz ve imformasyonları düzeltmek istiyorsanız, lütfen siparişi iptal edin ve tekrar sipariş verin.
2. Ülkeler arasındaki zaman farkı nedeniyle, mesajı alır almaz cevap vereceğiz.
3. Bizim öğeler ile tabakalı iseniz, lütfen bize olumlu geribildirim bırakın.
4. Lütfen bizimle iletişime geçmeden önce olumsuz geribildirim bırakmayın. Sorunlarınızı çözmek için elimizden geleni yapacağız. Sorun çözülmezse olumsuz geri bildirim gönderin.


232131043;

Related Product