Onur yönlendirici 3,Wifi yönlendirici Global versiyonu, kablosuz Wifi 6 artı mesh wifi 5GHz 3000Mbps wifi genişletici akıllı ev kolay kurulum.

Availability: In stock

US $39.99

Onur yönlendirici 3,Wifi yönlendirici Global versiyonu, kablosuz Wifi 6 artı mesh wifi 5GHz 3000Mbps wifi genişletici akıllı ev kolay kurulum

Product Discription

Onur yönlendiricisini sevmenizin 6 nedeni 3

Wi-Fi 6 daha iyi. Daha hızlı. Daha güçlü.

Yeni nesil Wi-Fi burada. Wi-Fi 6 ile, tüm cihazlarınızda daha hızlı ağ hızı, daha güçlü Wi-Fi bağlantıları ve daha geniş sinyal kapsama alanı bekleyebilirsiniz. Bu, daha yumuşak akış ve oyun ve yıldırım hızı indirmeleri anlamına gelir.

Wi-Fi 6 pürüzsüz eşzamanlı bağlantılar

Gigahome çift çekirdekli 1.2GHz işlemci ile eşleştirilmiş tamamen yeni OFDMA teknolojisi sayesinde, onur yönlendirici 3, sinyalleri bir araya getirebilir ve aynı anda birden fazla cihaza iletebilir-2.4GHz bandında 4 cihaza kadar ve 5GHz bandında 16 cihaza kadar, Bu, yıldırım hızında aynı anda birden fazla cihazda 4K film yayınlayabileceğiniz anlamına gelir.

Wi-Fi 6 artı bir çentik hızlı almak

Sayesinde kendi geliştirdiği Wi-Fi yonga seti bulunan her iki onur yönlendirici 3 Wi-Fi 6 etkin onur cihazları, size deneyim ultra hızlı Wi-Fi hız daha önce hiç olmadığı gibi. Şimdi hızlan.

Wi-Fi 6 artı hızlı yeni tanımı

Wi-Fi 6 Plus ile 10 saniyeden kısa bir süre için tam bir film indirin. Onur yönlendirici 3, 3000 GHz bandında yaklaşık 574Mbps-2.4 Mbps ve 5GHz bandında 2402Mbps toplam ağ hızına ulaşmanızı sağlar. Bu, önceki Wi-Fi standard3'den üç kat daha hızlı Wi-Fi anlamına gelir.

Wi-Fi 6 Plus Gigabit Wi-Fi, 160MHz bant genişliği üzerinde hızlanır

Daha gelişmiş 160MHz bant genişliği daha fazla veri çıkışı sağlar. Onur yönlendirici 3 ve Wi-Fi 6 özellikli onur cihazlarındaki Wi-Fi yonga seti, 2.4 gbps'ye kadar daha hızlı ulaşmak için yeniden tasarlandı. Yani film akışı veya dosya indirme olsun, bunları hiçbir zaman alacaksınız.

160MHz bant genişliği üzerinde gelişmiş Wi-Fi 5

Uyumlu Wi-Fi 5 özellikli onur cihazları, HONOR Router 3'ün ultra yüksek 160MHz bant genişliğinden yararlanabilir ve süper hızlı indirme hızı için % 60% daha hızlı speed3'e kadar kazanabilir.

Wi-Fi 6 artı daha güçlü ve daha güvenilir sinyal kapsama

Odanızda olduğunuzda Wi-Fi 'ye bağlanmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Onur yönlendirici 3, Wi-Fi 6 özellikli onur cihazlarına 6db'ye kadar güçlü Wi-Fi sinyali göndermek için dinamik dar bant genişliği teknolojisini kullanır. Bu, yönlendiriciden uzakta olsanız bile hızlı ve güvenilir Wi-Fi hızı alabileceğiniz anlamına gelir.

Örgü ile kapsama genişletin

Ölüleri yok et ve bir geçmiş yap. Çift iki onur yönlendirici 3 birlikte ve genişletin ağ kapsama alanı. Artık odanızın sonunda bile pürüzsüz video akışı ve hızlı çevrimiçi oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

AI Life App Wi-Fi komutunu ver

Intutivie ebeveyn denetimleri

Dikkat dağıtıcı öğrenme için değerli zamanı planlayın. Ebeveyn denetimleri, evde olmasanız bile, çocuk cihazlarınızdaki interneti duraklatmak için önceden bir program ayarlamanıza izin verir.

Ağınızı daha güvenli bir yer haline getirin

Daha kararlı bir ağ için titiz kalite kontrolü


121014657;

Related Product