Huawei yönlendirici AX3/AX3 Pro çift/dört çekirdekli WiFi 6 + 3000Mbps 2.4GHz 5GHz çift bant Gigabit hızı WIFI kablosuz akıllı ev yönlendirici.

Availability: In stock

US $79.91

Huawei yönlendirici AX3/AX3 Pro çift/dört çekirdekli WiFi 6 + 3000Mbps 2.4GHz 5GHz çift bant Gigabit hızı WIFI kablosuz akıllı ev yönlendirici

Product Discription

Huawei Router AX3/AX3 Pro çift/dört çekirdekli WiFi 6 + 3000Mbps 2.4GHz 5GHz Dual-Band Gigabit hızı WIFI kablosuz akıllı ev yönlendirici

Not: ürün çince versiyonu.

Ana özellikleri:

* 3000 Mbps1 | Wi-Fi 6 Plus | OFDMA çok kullanıcılı

* Sinyal huawei Wi-Fi 6 plus3 ile bir duvar daha geçebilir

* Huawei Wi-Fi 6 plus ile huawei Wi-Fi,6 özellikli telefonları hızlandırın

* Çoklu bağlantılar, pürüzsüz bağlantılar.

* Çift güç amplifikatörleri ile Strongersignal

Özellikler:

Ambalaj listesi:

1X yönlendirici

1X manuel

(Dahil değil: kablo)

HUAWEI WIFI yönlendirici AX3/AX3 Pro

3000 Mbps1 | Wi-Fi 6 Plus | OFDMA çok kullanıcılı

Wi-Fi 5 ile karşılaştırıldığında, Wi-Fi 6 dört önemli avantajı vardır

3 X daha hızlı hız: 1024-QAM ve 160 MHz bant genişliği, genel hız Wi-Fi 6 is büyük ölçüde güçlendirilmiş.

4 X daha büyük kapasite: Wi-Fi 6 (OFDMA ile) yönlendiricinin küçük yavaşlamalarla aynı anda daha fazla cihaz bağlamasına izin verir.

2/3 düşük gecikme süresi: Wi-Fi 6, birden fazla cihaza bağlanırken daha hızlı yanıt vermenizi sağlar.

% 30% azaltılmış güç tüketimi: bekleme/bekleme sırasında güç tüketmekten kaçınmak için bağlı cihazlar arasında uyandırma süresini müzakere edin.

Sinyal, HUAWEI Wi-Fi 6 Plus3 ile bir daha duvardan geçebilir

HUAWEI Wi-Fi 6 özellikli telefonlar kalkmaya çalışmayın göndermek için 6dB güçlü sinyalleri geri AX3 istikrarlı, 2 MHz dar bant genişliği kullanarak dinamik dar bant genişliği teknolojisi, olan tabanlı yonga seti sinerji.

Kablosuz sinyaller, duvar ve zemin gibi katı nesnelere kolayca nüfuz edebilir. Bu, telefonun üst kattan veya yönlendiriciden uzak bir yere bağlanırken bile Wi-Fi sinyalinin iyi bir şekilde karşılanacağı anlamına gelir.

HUAWEI Wi-Fi 6 Plus ile HUAWEI Wi-Fi,6 özellikli telefonları hızlandırın

AX3 ve Wi-Fi 6 özellikli HUAWEI telefonlar mükemmel bir çifttir, çünkü her ikisi de huawei'nin kendi geliştirdiği Wi-Fi yonga seti ile donatılmıştır, bu da 160 MHz frekans bant genişliğini destekler.

Bu, en uygun hız ve verimliliği ortaya çıkararak yonga seti sinerjisinin temelini oluşturur.

Hayal gücünüzün ötesinde hızlı hız

Ax3 tarafından teslim edilen yanan hızlı hızdan etkileneceksiniz.

1024-QAM ve 160 MHz frekans bant genişliği sayesinde, teorik hızı 3000 mbps'ye (574 GHz bandında 2.4 Mbps ve 5 GHz bandında 2402 Mbps) kadar ulaşabilir.

Böyle bir hızda, tamponlama ve geciktirme gibi verilen şey geçmişte kalacak. Daha önce hiç olmadığı gibi pürüzsüz akış ve oyun keyfini çıkarın.

Birden fazla bağlantı. Pürüzsüz bağlantılar.

Geleneksel yönlendiricilerden farklı olarak, daha fazla verimlilik ile çok sayıda cihazı ax3'e bağlayabilirsiniz. OFDMA çoklu kullanıcı teknolojisini desteklemek,

Aynı anda birden fazla cihaza veri gönderebilme yeteneğine sahiptir (maks. 2.4 GHz üzerinde 4 cihaz, maks. 5 GHz üzerinde 16 cihaz).

Ve, alanın ne kadar kalabalık olursa olsun, çift bantta genel olarak 128 cihaza kadar bağlantı kurabilir, farklı kullanıcılara ve cihazlara derhal hizmet edecektir.

160 MHz ile daha büyük bant genişliği

AX3, 160 mhz'yi desteklediğinden, ax3'ü 160 mhz'yi destekleyen cihazlara bağlarken, HUAWEI Wi-Fi 5 özellikli akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi,

İnternet hızı 60% ve daha fazla artacaktır. Bu size mobil cihazlarda benzeri görülmemiş, gecikmesiz bir deneyim sunuyor.

Çift güç amplifikatörleri ile daha güçlü sinyal

Wi-Fi ölü bölgelerini kolayca ele alın, zayıf bağlantıları artırın ve 2 bağımsız güç amplifikatörüyle kablosuz kapsama alanını artırın. Hem Wi-Fi 5 hem de Wi-Fi 6 cihazları için geçerlidir.

Tüm ürünler sevkiyat öncesi sıkı test yoluyla. Görüntülenen tüm fotoğraflar % 100% gerçek ve sadece referans içindir. Müşteri hizmetlerimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sizin için hoş bir alışveriş deneyimi yaratmayı amaçlayan, her zaman en kaliteli ve mükemmel hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz.

240614601;

Related Product