5G WiFi tekrarlayıcı WiFi amplifikatör sinyal kablosuz ağ Wi-Fi genişletici 1200Mbps uzun menzilli genişletici 5 Ghz 2.4G wi Fi Booster.

Availability: In stock

US $7.99

5G WiFi tekrarlayıcı WiFi amplifikatör sinyal kablosuz ağ Wi-Fi genişletici 1200Mbps uzun menzilli genişletici 5 Ghz 2.4G wi Fi Booster

Product Discription

5G WiFi tekrarlayıcı WiFi amplifikatör sinyal kablosuz ağ Wi-Fi genişletici 1200Mbps uzun menzilli genişletici 5 Ghz 2.4G Wi Fi Booster

【Yüksek hız ve kararlı sinyal】:

Çift bant teknolojisi ile, bu Wi-Fi range extender 1200Mbps performansa kadar sağlar, Internet Wi-Fi kapsamını 1200 metrekareye kadar artırır ve herhangi bir standart yönlendiriciyle uyumlu 20 cihaza kadar bağlanır,

【Tam sinyal kapağı 】:

4 * 2dBi harici antenler ile donatılmış olan bu Wi-Fi tekrarlayıcı, akıllı telefonlar, akıllı TV, yangın çubuğu, Google Chromecast, Web tarama, halka ve daha fazlası için Wi-Fi kapsamını genişletir.

【Kolay SETUP】:

Yönlendiricinize bağlanmak için WPS düğmesine basın. Sadece saniye sürer! Bu Wi-Fi sinyal güçlendirici kablosuz kapsama alanını kolayca genişletebilir. Akıllı gösterge ışığı en iyi konuma kurulmaya yardımcı olur.

【 Kablolu ETHERNET PORT】:

Maksimum hız için bir 10/100M portu kullanarak oyun konsollarını, akış oynatıcıları veya yakındaki diğer kablolu cihazları takın. Tüm Wi-Fi uzatıcılar, hızı doğrudan arttırmak için Wi-Fi kapsamını artırmak veya geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Bazı durumlarda sinyal güvenilirliğini artırmak genel çıktıyı etkileyebilir.

【Güvenli ve güvenli 】:

WEP ve WPA/WPA2 kablosuz güvenlik protokollerini destekler, evinizdeki veya ofisinizdeki cihazlar en iyi korumaya sahiptir.

1: seçtiğiniz için 2 sürüm tekrarlayıcı vardır, 5G & 2.4G versionand2.4G sürümü. Sipariş vermeden önce lütfen seçimlerinizi dikkatli bir şekilde kontrol edin2: sadece the5G & 2.4G sürüm desteği WPS fonksiyonu, the2.4G sürümü WPS işlevini desteklemez.

221935131;

Related Product